oferta fotografii sportowej

Moja oferta kierowana jest do klubów sportowych, szkółek piłkarskich, firm, instytucji sportowych, serwisów internetowych, prasy, miesięczników, tygodników, gminnych i miejskich ośrodków sportu i rekreacji, ale i również do osób prywatnych.

Wykonam profesjonalną usługę fotograficzną, która zostanie z Tobą na całe życie i będzie przypominać Ci najlepsze chwile związane ze sportem.

Jeśli uprawiasz sport, lub Twoje dziecko jest zawodnikiem jakiejkolwiek dyscypliny sportowej, zrób sobie prezent, będziesz miał niezwykłą fotograficzną pamiątkę.

GKS Bełchatów

Kluby sportowe

Przez około 7 lat byłem fotografem w klubie piłkarskim GKS Bełchatów. Mam wieloletnie doświadczenie i chętnie podejmę się kolejnego wyzwania.

Turnieje dziecięce

Chęć wygranej, dążenie do doskonałości, pokazanie się przed rodzicami, trenerami lub rówieśnikami to rzeczy, które na co dzień towarzyszą dzieciom uprawiającym sport. Emocje są tak duże, że grzechem byłoby nie pokazanie tego na zdjęciach. Możesz to wszystko mieć na wyciągnięcie ręki.

Zobacz przykładowe zdjęcia klikając w poniższy przycisk.

Miting lekkoatletyczny Orlen Cup 2022

Lekkoatletyka królowa sportu

Fotografuję również zawody lekkoatletyczne. Mimo, że częściej można spotkać mnie na meczu piłkarskim niż na stadionie lekkoatletycznym, uważam że jest to jedna z ciekawszych dyscyplin sportowych do fotografowania. Dzięki różnorodności, można pokazać ją na wiele sposobów.

Sporty halowe

Siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i wszystkie sporty, które odbywają się w halach. Często można spotkać mnie na meczach Plusligi.

Puchar CEV w siatkówce SKRA Bełchatów - CS Arcada Galati
amielczarski.com - biegi uliczne

Zdjęcia z biegów ulicznych

Pracowałem jako fotograf sportowy na biegach ulicznych. Fotografowałem również Thriatlon i nic nie stoi na przeszkodzie, aby robić to częściej. Jestem gotowy sfotografować wszelkie rodzaju triale, biegi przełajowe, z przeszkodami, biegi górskie, zawody MTB, kolarstwo i wszystkie inne większe lub mniejsze zawody na powietrzu.

Zdjęcia sportowe wszystkich dyscyplin

Jeżeli będzie taka potrzeba, sfotografuję również wszystkie sporty motorowe. Rajdy samochodowe, imprezy driftowe, off road, hard enduro, zawody crossowe, sporty ekstremalne i wszystkie inne dyscypliny sportowe.

RedBull 111 Mega Watt

Masz pytania?

Zapraszam do kontaktu.